Regulamin sklepu palladiumboots.pl

Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia lub dokonania płatności. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki.

Termin wysyłki podajemy w dniach roboczych. Przykładowo, jeżeli w poniedziałek wpłynie do nas zamówienie o trzydniowym terminie wysyłki, to wyślemy je najpóźniej w czwartek. Gdyby takie samo zamówienie wpłynęło do nas w środę, to najpóźniejszy termin wysyłki będzie przypadał w następny poniedziałek. W tym przykładzie założyliśmy, że w tygodniu nie było dni wolnych od pracy.

PRZERWA ŚWIĄTECZNA 2023

Z uwagi na przerwę Świąteczną ostatnim dniem realizacji zamówień przed Świętami będzie środa 20.12.2023. 

UWAGA!

W przypadku niedostępności Towaru objętego Zamówieniem, skutkującej brakiem możliwości realizacji Zamówienia, Sklep niezwłocznie powiadomi o tym fakcie Klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej, jednak nie później niż w ciągu 5 dni od daty zawarcia umowy. W tym samym czasie nastąpi zwrot całej otrzymanej od Klienta ceny.

Przesyłki dostarcza firma kurierska InPost. Czas dostawy to zwykle 1-2 dni robocze. 
W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

 

Formy płatności

Za pobraniem: zapłata gotówką lub kartą kurierowi, zapłata gotówką w przypadku odbioru osobistego, opłacenie zamówienia przy użyciu specjalnego linku wygenerowanego przy opcji paczkomaty pobranie. Wysyłka jest darmowa.

PayU: po złożeniu zamówienia zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU, a żadne dane dotyczące stanu konta czy karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Wysyłka jest darmowa. 

Przelewem: wpłata przelewem na numer konta podany w stopce w zakładce kontakt. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia. Wysyłka gratis.

Z chwilą realizacji płatności zamówienie jest pakowane i wysyłane tego samego lub następnego dnia roboczego, w zależności od godziny złożenia zamówienia.

Koszty i sposoby dostawy

InPost Paczkomat 24-48h
InPost Kurier 24-48h
Odbiór osobisty - prosimy o kontakt telefoniczny

Darmowa wysyłka dotyczy wszystkich zamówień

Gwarancja na produkty

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji wynosi 24 miesiące od daty zakupu.

Zwroty

Aby zgłosić chęć zwrotu zakupionego towaru klient powinien odesłać zakupiony produkt wraz z paragonem i wypełnionym formularzem zwrotu na adres podany poniżej. Produkt należy zapakować w pudełko, foliopak lub owinąć makulaturą aby zapobiec zniszczeniu opakowania oryginalnego.

W przypadku zniszczenia opakowania oryginalnego zwrot nie zostanie uznany, a paczka zostanie odesłana do nadawcy.

Zwrotów można dokonać do 14 dni od daty dostarczenia paczki do klienta. Przesyłkę zwrotną wysyła klient na swój koszt. Produkt powinien wrócić do sklepu w stanie nienaruszonym. Możliwe są również wymiany produktu po wcześniejszym skontaktowaniu się ze sklepem.

Zwrot środków na konto klienta do 7 dni roboczych.

Adres do zwrotów

We Global Distribution Sp. z o.o.
ul. Strzykulska 37
05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 600 986 080

 

Kontakt

Jeśli masz pytania lub chcesz złożyć skargę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@palladiumboots.pl lub pod numerem telefonu 600 986 080. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

 

Polityka prywatności strony palladiumboots.pl 

 

Ochrona Twoich prywatnych informacji jest naszym priorytetem. Niniejsze Oświadczenie o prywatności dotyczy palladiumboots.pl i reguluje gromadzenie i wykorzystywanie danych. Witryna palladiumboots.pl jest witryną handlu elektronicznego. Korzystając ze strony internetowej palladiumboots.pl, wyrażasz zgodę na praktyki dotyczące danych opisane w tym oświadczeniu.

Zbieranie danych osobowych

Administratorem Danych Osobowych jest: We Global Distribution Sp. z o. o. ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, NIP 1182009874.

Aby lepiej dostarczać Państwu produkty i usługi oferowane na naszej stronie, palladiumboots.pl może gromadzić dane osobowe, takie jak: Imię i nazwisko, adres pocztowy i adres e-mail.

Jeśli kupujesz produkty z palladiumboots.pl, zbieramy dane rozliczeniowe i dane karty kredytowej. Informacje te służą do realizacji transakcji zakupu.

Nie zbieramy żadnych danych osobowych o Tobie, chyba że dobrowolnie nam je przekażesz. Jednak może być konieczne podanie nam pewnych danych osobowych, gdy zdecydujesz się skorzystać z niektórych usług dostępnych w witrynie. Mogą to być: (a) rejestracja konta w naszej witrynie; (b) udział w loterii lub konkursie sponsorowanym przez nas lub jednego z naszych partnerów; (c) zapisywanie się na oferty specjalne od wybranych stron trzecich; (d) przesłanie nam wiadomości e-mail; (e) przekazywanie informacji o karcie kredytowej lub innych danych dotyczących płatności podczas zamawiania i kupowania produktów i usług w naszej witrynie. Oznacza to, że wykorzystamy Twoje informacje, ale nie ograniczamy się do tego, aby komunikować się z Tobą na temat usług i / lub produktów, o które prosiłeś. W przyszłości możemy również gromadzić dodatkowe dane osobowe lub nieosobowe.

Wykorzystywanie danych osobowych

Palladiumboots.pl gromadzi i wykorzystuje Twoje dane osobowe w celu obsługi swoich stron internetowych i świadczenia usług, o które prosiłeś.

Palladiumboots.pl może również wykorzystywać Twoje dane osobowe do informowania Cię o innych produktach lub usługach dostępnych w palladiumboots.pl.

Udostępnianie danych osobowych

Palladiumboots.pl może udostępniać dane zaufanym partnerom, aby pomóc w przeprowadzaniu analiz statystycznych, wysyłaniu wiadomości e-mail lub pocztą, zapewnianiu obsługi klienta lub organizowaniu dostaw. Wszystkim takim stronom trzecim zabrania się wykorzystywania Twoich danych osobowych z wyjątkiem świadczenia tych usług na rzecz palladiumboots.pl i są one zobowiązane do zachowania poufności Twoich danych.

Palladiumboots.pl może ujawnić Twoje dane osobowe bez powiadomienia, jeśli jest to wymagane przez prawo lub w dobrej wierze przekonanie, że takie działanie jest konieczne, aby: (a) zastosować się do edyktów prawa lub postępować zgodnie z procesem prawnym doręczonym na palladiumboots.pl lub teren; (b) chronić i bronić praw lub własności palladiumboots.pl; i / lub (c) działać w wyjątkowych okolicznościach w celu ochrony bezpieczeństwa osobistego użytkowników palladiumboots.pl lub społeczeństwa.

Używamy Google Analytics, aby pomóc nam zrozumieć, w jaki sposób nasi klienci korzystają z witryny. Możesz przeczytać więcej o tym, jak Google wykorzystuje Twoje dane osobowe tutaj: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Możesz również zrezygnować z Google Analytics tutaj: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Zmiany w niniejszym Oświadczeniu

Palladiumboots.pl zastrzega sobie prawo do okresowej zmiany niniejszej Polityki prywatności. Powiadomimy Cię o znaczących zmianach w sposobie, w jaki traktujemy dane osobowe, wysyłając powiadomienie na główny adres e-mail podany na koncie, umieszczając wyraźne powiadomienie w naszej witrynie i / lub aktualizując wszelkie informacje dotyczące prywatności na tej stronie. Dalsze korzystanie z witryny i / lub usług dostępnych za pośrednictwem tej witryny po takich modyfikacjach będzie stanowić potwierdzenie zmodyfikowanej polityki prywatności oraz zgodę na przestrzeganie i związanie się tą polityką.

Twoje prawa

Masz prawo dostępu do danych osobowych, które posiadamy na Twój temat oraz do żądania poprawienia, aktualizacji lub usunięcia Twoich danych osobowych. Jeśli chcesz skorzystać z tych praw, skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych danych kontaktowych.

Przechowywanie danych

Kiedy składasz zamówienie za pośrednictwem witryny, zachowamy Twoje Informacje o zamówieniu w naszej dokumentacji, chyba że poprosisz nas o usunięcie tych informacji

Marketing tekstowy i powiadomienia

Zapisując się na powiadomienia tekstowe, wyrażasz zgodę na otrzymywanie cyklicznych automatycznych wiadomości marketingowych na podany adres e-mail. Zgoda nie jest warunkiem zakupu. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twojego adresu IP przez osoby trzecie w celu określenia Twojej lokalizacji. Wyrażasz również zgodę na używanie w Twojej przeglądarce plików sesyjnych (tymczasowych plików cookie, które są automatycznie usuwane po zamknięciu przeglądarki).

Informacje kontaktowe

Aby uzyskać więcej informacji na temat praktyk dotyczących prywatności lub chcesz złożyć skargę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@palladiumboots.pl.

 

  • Zarejestruj się

Załóż konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zmień hasło